Fotokompanijos darbo ypatumai ugdymo įstaigose
    Padėkos mūsų įmonei


    Mokyklinė fotografija


    Foto kompanijos pasiūlymas ugdymo įstaigoms


    Fotokompanijos darbo ypatumai ugdymo įstaigose


    Žmonės


    Daiktų fotografija foto V.Karpis


    Augintinių fotografija foto V.Karpis


    Mes spaudoje foto V.Karpis


    Reportažinė fotografija


    Vaikų fotografija


    Fotografijų restauracija


    Panoramos


    Kitos paslaugų kainos


    Projektai


    Kitos naujienos


www.stats.lt - Puslapiu statistika, reitingai, skaitliukas

Fotokompanijos darbo ypatumai ugdymo įstaigose

3. Fotografuojame visų klasių bendras fotografijas. Iš jų padarome albumą, kurį dovanojame mokyklos archyvui.

4. Kviečiame visus fotografuotis po vieną  kilnojamojoje fotostudijoje, kad mes galėtume pagaminti kiekvienam atskirai po portretų seriją, įklijų seriją ir kalendoriuką.

5. Pagamintą pilną komplektą (klasės fotografiją,portretų seriją, įklijų seriją,kalendoriuką) su Jūsų fotografijomis bus galima parsinešti į namus, kur Jūs galėsite ramiai namų aplin- koje išsirinkti patikusias fotogafijas( perkant pilną fotografijų komplektą taikoma nuolaida). Nepatikusias ar nereikalingas fotografijas reikėtų sudėti atgal į voką ir grąžinti į mokyklą. Grąžintos fotografijos dar dvi savaites yra saugomos, vėliau sunaikinamos.

6. Papildomai fotografuojame draugų fotografijas-tai populiariausias mūsų produktas. Draugų fotografijas turėtumėte fotografuotis jau tvirtai apsisprendę ,nes bus pagaminta fotografijų tiek, kiek juose nusifotografuos žmonių ir šias fotografijas jau reikėtų pirkti.

7. Visos fotografijos bus pagamintos dviejų savaičių laikotarpyje. Į mokyklą fotografijas atvežame surūšiuotas pagal klases, kiekvienam mokiniui skirtos fotografijos yra sudėtos į atskirą voką, ant voko rasite nurodytas fotografijų kainas,arba pageidaujan galimas fotografijų tik skaitmeninis variantas CD
kompaktinėjė plokštelėje, fotografijos paruoštos spaudai.

8. Kodėl mes siūlome fotografuotis visiems ? Mes siūlome Jums galimybę pasižiūrėti savo fotografijas neužsakant jų ir tik tuo atveju jei patinka ,jas įsigyti. Mes manome ,kad tai geresnis variantas nei užsakyti patikusią fotogafiją iš reklaminio lankstinuko. Mes išsaugome negatyvus, todėl galime Jums reikalingas fotografijas pagaminti ir vėliau. Jei nūdienos fotografijų nereikia šiandien, galbūt jų prireiks rytoj. Pavyzdžiui, vinječių gamybai panaudojame jau turimas nuotraukas, antrą kartą fotografuotis nereikia.

9.Skelbimas

10.Sutikimas fotografuotis

Fotokompanijos darbo ypatumai

darželiuose, bendrojo lavinimo įstaigose

1. Mes atvykstame į mokyklą likus vienai valandai iki fotografavimo pradžios, aparatūros suderinimui ir fotografavimo vietos paruošimui.

2. Klasės fotografavimui skiriame 20 minučių. Jūsų patogumui ir kad viskas vyktų sklandžiai , pridedame fotografavimo grafiką, kurį reikėtų užpildyti prieš pradedant foto sesiją.

12.Grąžintos fotografijos sunaikinamos

11.Papildomų fotografijų užsakymo lapas

Komentarai:

Palikite savo komentarą:

Vardas
Email
Rodyti email'ąRodyti
Nerodyti
Tekstas
Saugumo kodas
Sukurta
UAB "Netforma", Vapsva.lt